Pieczątki okrągłe i kwadratowe na zamówienie, wyrób pieczątek Tychy

Nowe produkty

Promocje

Aktualnie brak promocji.
na stronie
Pokaż 1 - 12 z 15 produktów
na stronie
Pokaż 1 - 12 z 15 produktów

W szerokim asortymencie sklepu internetowego znajdują się różnorodne, duże lub niewielkie, kwadratowe bądź okrągłe pieczątki firmowe o nowoczesnej obudowie, wytrzymałe i z najwyższą jakością odbicia tekstu. Wyrób produktów na zamówienie sprawia, że znajdziesz artykuł idealnie dopasowany do swoich potrzeb. U nas kupisz go tanio, otrzymasz szybko i będziesz zadowolony z użytkowania. 

Rodzaje pieczątek

Kupując pieczątkę firmową, możesz wybierać spośród kilku rodzajów. Dużą popularnością cieszy się model:

  • podstawowy, np.: Wagraf. Wśród zalet artykułów użytkownicy wyróżniają: ciche i lekkie stemplowanie oraz zamykaną obudowę, która chroni przed uszkodzeniem,
  • kieszonkowy, charakteryzujący się niewielkimi rozmiarami,
  • datownik: prostokątny, kwadratowy, okrągły lub owalny. Klienci najchętniej wybierają pieczątki Shiny, uważając je za bardzo wytrzymałe.

Okienko indeksowe

W zależności od wybranego modelu tania pieczątka dostępna w naszym sklepie internetowym, ma okienko indeksowe o różnych wymiarach, w którym można zapisać nawet 9 wierszy dowolnego tekstu.

Chcąc spełnić wszystkie oczekiwania kupujących, stworzyliśmy kreator konfiguracji pieczątki, który jest dostępny na naszej stronie. Pozwala on na przesłanie własnego projektu oraz umieszczenie dowolnej grafiki czy logo. Jeśli nie masz pomysłu na swoją pieczątkę, skorzystaj z porad naszego grafika z pracowni reklamowej w Tychach lub zleć mu wykonanie produktu. W każdym rodzaju i wielkości pieczątek oferujemy różne kolory tuszu. Sprawdź, co proponuje nasz sklep internetowy i złóż zamówienie.

Proszę czekać