Koszulki z nadrukiem na urodziny - idealny prezent

Nowe produkty

Promocje

Aktualnie brak promocji.
na stronie
Pokaż 1 - 12 z 24 produktów
na stronie
Pokaż 1 - 12 z 24 produktów

Takie okazje jak urodziny czy imieniny mają w polskiej kulturze szczególny wymiar. Organizuje się przyjęcia i zwyczajowo wręcza prezenty. Problemem jest jednak znajdowanie nowych, oryginalnych pomysłów na upominki, zwłaszcza dla osób, które „mają wszystko, czego potrzebują” albo obdarowuje się je tak często, że trudno znaleźć odpowiednią inspirację. Rozwiązaniem są koszulki z nadrukiem, ściśle spersonalizowane pod kątem solenizanta.

Koszulki z nadrukiem na zamówienie

W tej kategorii znajdziesz gotowe propozycje koszulek z nadrukiem na urodziny. Hasła są zabawne, dostosowane do okoliczności i odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku. Nie ograniczaj się wyłącznie do naszych wzorów – jeśli chcesz, możesz zamówić odzież z własnym nadrukiem: hasłem, imieniem, grafiką, a nawet zdjęciem. Tym samym wyłącznie od Ciebie i osób, z którymi przygotowujesz upominek, zależy, co zostanie naniesione na t-shirt.

T-shirty urodzinowe i na wszelkie okazje

Oferowane koszulki są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, od bieli i czerni, przez błękit i pomarańcz, po róż i zieleń. Istnieje możliwość wyboru rozmiaru od S do 3XL. Urodzinowe t-shirty są w 100% bawełniane (single jersey) i mają gramaturę 160 g/m2. Dla trwałości i estetyki efektu stosujemy metody haftu, sitodruku oraz druku transferowego.

Zamawiając koszulki z nadrukiem na prezent, kieruj się przede wszystkim upodobaniami solenizanta (jubilata). Co jest jego pasją? Jakie ma poczucie humoru? Skorzystaj z naszych gotowych wzorów lub skontaktuj się w celu zlecenia wykonania całkowicie spersonalizowanego projektu i zamów koszulkę, która najbardziej odpowiada obdarowywanej osobie.

Proszę czekać