Koszulki z nadrukiem na prezent – szeroki wybór grafik

na stronie
Pokaż 1 - 12 z 25 produktów
na stronie
Pokaż 1 - 12 z 25 produktów

Takie okazje jak urodziny czy imieniny mają w polskiej kulturze szczególny wymiar. Organizuje się przyjęcia i zwyczajowo wręcza prezenty. Problemem jest jednak znajdowanie nowych, oryginalnych pomysłów na upominki, zwłaszcza dla osób, które „mają wszystko, czego potrzebują” albo obdarowuje się je tak często, że trudno znaleźć odpowiednią inspirację. Rozwiązaniem są koszulki z nadrukiem na prezent, ściśle spersonalizowane pod kątem solenizanta. To doskonały upominek nie tylko na urodziny czy imieniny, ale także na wiele innych okazji. Obdaruj tatę koszulką z napisem "Mam wiele wad, ale zalet nie potrafię zliczyć" i pokaż w zabawny sposób, jaki jest dla Ciebie ważny. Możesz także postawić na odzież ze śląskim sloganem typu "Kulom się ze smiychu" i sprawić radość wielu osobom. 

Koszulki z nadrukiem na zamówienie

W tej kategorii znajdziesz gotowe propozycje koszulek z nadrukiem na urodziny. Hasła są zabawne, dostosowane do okoliczności i odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku. Nie ograniczaj się wyłącznie do naszych wzorów – jeśli chcesz, możesz zakupić koszulki z nadrukiem na zamówienie z: 

  • hasłem,
  • imieniem, 
  • grafiką, 
  • a nawet zdjęciem. 

Tym samym wyłącznie od Ciebie i osób, z którymi przygotowujesz upominek, zależy, co zostanie naniesione na t-shirt. Staramy się dotrzymywać terminów i wykonujemy koszulki z nadrukiem na zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Dbamy przy tym o każdy szczegół odzieży, abyś był w pełni zadowolony ze swojego zakupu. 

T-shirty urodzinowe i na wszelkie okazje

Oferowane koszulki są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, od bieli i czerni, przez błękit i pomarańcz, po róż i zieleń. Istnieje możliwość wyboru rozmiaru od S do 3XL. Urodzinowe t-shirty są w 100% bawełniane (single jersey) i mają gramaturę 160 g/m2. Stanowią zatem wygodną i przepuszczalną odzież, którą z powodzeniem można nosić na co dzień. Dla trwałości i estetyki efektu stosujemy metody haftu, sitodruku oraz druku transferowego. Nasi pracownicy do perfekcji opanowali wszystkie techniki nanoszenia grafik na odzież. Dzięki temu każdy klient otrzymuje produkt zgodny z jego oczekiwaniami, z trwałymi nadrukami najwyższej jakości. Zamów wybrany T-shirt od Arkop z Tych na każdą okazję. Podaruj go bliskiej osobie lub sam wyróżnij się z tłumu. 

Zamawiając koszulki z nadrukiem na różne okazje, kieruj się przede wszystkim upodobaniami solenizanta (jubilata), ewentualnie własnymi. Co jest jego pasją? Jakie ma poczucie humoru? W jakim jest wieku? Skorzystaj z naszych gotowych wzorów lub skontaktuj się w celu zlecenia wykonania całkowicie spersonalizowanego projektu i zamów koszulkę, która najbardziej odpowiada obdarowywanej osobie. 

Proszę czekać