Body niemowlęce z nadrukiem

na stronie
Pokaż 1 - 12 z 15 produktów
na stronie
Pokaż 1 - 12 z 15 produktów

Narodziny dziecka to zawsze szczególny moment w życiu rodziców, rodziny i przyjaciół domu, a tym samym okazja do kupna wyjątkowego upominku. Warto, by miał wartość nie tylko sentymentalną, ale też praktyczną. Właśnie dlatego dużą popularnością cieszy się kategoria, w której zgromadziliśmy body dla niemowląt z nadrukiem.

Body niemowlęce – przede wszystkim praktyczny wybór

Małe dzieci wymagają częstego przewijania i przebierania. W ich garderobie nie może zabraknąć ubranek, które są łatwe do zakładania, a także praktyczne w użyciu. Te cechy mają m.in. body. W naszym sklepie oferujemy modele z krótkim i długim rękawkiem. Napisy wyglądają atrakcyjnie zarówno na czarnym, jak i białym materiale. W trosce o wrażliwą skórę niemowląt do wykonania body stosujemy wysokiej jakości, oddychającą bawełnę.

W przypadku noworodków i małych dzieci należy sięgać po najmniejsze modele ubrań dla chłopców i dziewczynek. Zgromadzone w naszym sklepie produkty są dostępne w standardowych rozmiarach: 62, 68, 74, 80, 86, 92 i 98. Wygodne zakładanie na ramionach i praktyczne zatrzaski sprawiają, że codzienne zakładanie i zdejmowanie oferowanych body jest szybkie i łatwe.

Przykładowe okazje do zamówienia body dla niemowląt:

  • pierwsze odwiedziny nowonarodzonego dziecka,
  • wyprawka dla niemowlaka i rodziców,
  • baby shower,
  • gender reveal party,
  • chrzciny,
  • roczek,
  • Boże Narodzenie,
  • Dzień Dziecka,
  • Wielkanoc,
  • imieniny.

Zabawny i praktyczny pomysł na prezent – body z napisami

Pierwsze dni, tygodnie i miesiące życia to jedyny w swoim rodzaju czas, kiedy rodzice odnajdują się w nowej roli i celebrują każdy moment z dzieckiem. Aby uczynić te chwile wyjątkowymi, zamawia się rozmaite produkty, które z jednej strony ułatwiają opiekę nad maluchem, a z drugiej wprowadzają pozytywny nastrój do domu.

Doskonałym przykładem mogą być właśnie body niemowlęce z zabawnym nadrukiem. Wśród rozlicznych projektów mamy propozycje haseł, które są skierowane bezpośrednio do jednego z rodziców, mamy i taty, ale i innych członków rodziny. Ciekawie prezentują się też modele zawierające frazy, które są „głosem” dziecka, na przykład „mam najlepszych rodziców” czy „przytul mnie”. Gdy niemowlak jest ubrany w oryginalne body z napisem, jeszcze chętniej robi się mu zdjęcia, uwieczniając niepowtarzalne chwile. 

Niewątpliwym atutem jest uniwersalny charakter ubranka. O ile to rodzice zwykle chcą decydować o doborze smoczków, niektórych zabawek czy gadżetów pielęgnacyjnych i rozwojowych, o tyle na kolejne body zawsze znajdzie się miejsce. Takich praktycznych i ładnych ubranek nigdy nie jest za dużo, zwłaszcza że w przypadku niemowląt dochodzi kwestia szybkiego wzrostu i konieczności zmiany rozmiarów na większe.

Pracownia Reklamy Arkop gwarantuje szybką realizację zlecenia i dostawę w krótkim czasie. Zamówienia przyjmujemy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wybór jest szeroki, a ceny atrakcyjne. Zachęcamy do przejrzenia ofert. Naszym atutem jest również możliwość przygotowania odzieży z dowolnym nadrukiem.

Podsumowując, body dla niemowlaka z napisami to unikatowy pomysł na prezent, o którym warto pamiętać przy wielu okazjach przed i po narodzinach. Do zamówień zachęcamy rodzinę i przyjaciół małego dziecka, którego narodziny warto celebrować.

Proszę czekać