Medale sportowe i okolicznościowe na zamówienie

na stronie
Pokaż 1 - 12 z 112 produktów
na stronie
Pokaż 1 - 12 z 112 produktów

Specjalizujemy się między innymi w wykonywaniu medali okolicznościowych na zamówienie, przyznawanych między innymi w konkursach szkolnych czy na zawodach sportowych. Mamy szeroką gamę gotowych projektów na wysokim poziomie estetycznym, które są zrealizowane zarówno w tradycyjnym, jak i bardziej nowoczesnym stylu.

Z tej kategorii naszego sklepu korzystają organizatorzy olimpiad, biegów, maratonów, turniejów czy memoriałów. Z uwagi na korzystną cenę warto rozważyć zakup wyjątkowych pamiątek nie tylko dla zawodników zajmujących miejsca na podium, ale również pozostałych uczestników rywalizacji.

Każdy medal prezentuje wysoką wartość estetyczną, a z uwagi na swój charakter również sentymentalną. To pamiątka na całe życie i świadectwo bycia częścią pewnego wydarzenia, na przykład sportowego. Jego otrzymanie cieszy zarówno dzieci, jak i dorosłych. Do wyboru są warianty złote, srebrne lub brązowe. Sprawdź też dostępne średnice, na przykład 40 mm. Realizujemy szybką wysyłkę zarówno przy mniejszych, jak i większych zamówieniach.

Proszę czekać